Začetek Liga mladi 2017

Liga mladi 2017

Liga mladih 2017
  1. tekma – TE Videm  sobota   29.04.2017   ob   7 30  uri   v Blaguškem jezeru – možno  krmljenje
  2. tekma – TE Radenci  sobota   13.05.2017 ob 7 30  uri v Hrastje Moti  – možno krmljenje
  3. tekma – TE G. Radgona sobota  27.05.2017 ob 7 15 uri v Podgrad  –  krmljenje omejeno 1 kg suhe vabe – krme.
  4. tekma – TE Apače sobota 03.06.2017 ob 7 15 uri v Zgornjem Konjišču – možno krmljenje
  5. tekma – TE Tišina  nedelja   09.07.2017 ob 7 15  uri v Gradišču  – možno krmljenjeGradie_16_8

Tekmovanja – srečanja bodo za vsako kategorijo posebej U – 15 in U – 20, kjer se bodo podeljevale dnevne nagrade ( medalje ali pokali ) ter praktične nagrade katere bodo zagotovili UO TE RD Radgona.

Na koncu pa bo do podeljeni pokali za skupnega zmagovalca ( prva tri mesta ) RD Radgona za obe kategoriji U – 15 in U – 20.

Tekmovalo se bo po Pravilniku lova rib s plovcem. Skupni rezultat posameznikov ( v kategorijah ) na koncu niza tekem je seštevek negativnih točk. Posameznik z najmanjšim seštevkom številom točk bo zmagovalec.

Dobro bo, da se udeležite vseh tekem, če hočete biti skupni zmagovalec, kajti za nesodelovanje na tekmah so dodatne negativne točke.

Urnik tekmovanj za mlade ribiče za kategorije U – 15 in U – 20 za Pomursko ligo 2017

1.       Tekma nedelja 30.04.2017 v Podgradu RD Radgona

2.       Tekma nedelja 15.05.2017 na Moti RD Ljutomer

3.       Tekma nedelja 21.05.2017 v Kot- u RD Lendava

Zbori udeležencev so ob sedmi uri, sledi žrebanje in ob deveti uri pričetek tekmovanja. Tekmovanje traja tri ure po Pravilniku lova  rib s plovcem RZS.

Liga mladi 2017

1.         tekma – TE Videm  nedelja   29.04.2017  v  Blaguškem jezeru

Kategorija U – 20

Mesto

Ime in priimek

Temeljna enota

Teža

Točke

1.

Mihael Kukovec

TE Videm

4.920 g

1

2.

Mihael Čuk

TE Videm

2.340 g

2

Kategorija U – 15

Mesto

Ime in priimek

Temeljna enota

Teža

Točke

1.

Sašo  Sovec

TE G. Radgona

1.240 g

1

2.

Aljaž  Hecl

TE Videm

1.140 g

2

3.

Enej  Kapun

TE Apače

980 g

3

4.

Marko  Lančič

TE Videm

800 g

4

5.

Aljaž  Ružič

TE Tišina

500 g

5

Liga_mladih_T_V_2

Liga_mladih_T_V_1

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      

2.         tekma – TE Radenci  sobota   13.05.2017 v Hrastje Moti

Kategorija U – 20

Mesto

Ime in priimek

Temeljna enota

Teža

Točke

1.

Mihael Kukovec

TE Videm

1.660 g

1

2.

Mihael Čuk

TE Videm

1.150 g

2

Kategorija U – 15

Mesto

Ime in priimek

Temeljna enota

Teža

Točke

1.

Enej  Kapun

TE Apače

1.530 g

1

2.

Aljaž  Hecl

TE Videm

1.340 g

2

3.

Aljaž  Ružič

TE Tišina

0

3

4.

Sašo  Sovec

TE G. Radgona

//

6

4.

Marko  Lančič

TE Videm

//

6

3.         tekma – TE G. Radgona sobota 27.05.2017 v Podgradu

 

Kategorija U – 20

Mesto

Ime in priimek

Temeljna enota

Teža

Točke

1

Mihael Čuk

TE Videm

10.340 g

1

2

Aleš Sovec

TE G. Radgona

9.640 g

2

3

Mihael Kukovec

TE Videm

//

4

Kategorija U – 15

Mesto

Ime in priimek

Temeljna enota

Teža

Točke

1

Aljaž  Ružič

TE Tišina

10.380 g

1

2

Sašo Sovec

TE G. Radgona

4.980 g

2

3

Enej  Kapun

TE Apače

3.480 g

3

4

Aljaž  Hecl

TE Videm

1.380 g

4

5

Marko  Lančič

TE Videm

//

6

4.         tekma – TE Apače sobota 03.06.2017 v Zgornjem Konjišču

 

Kategorija U – 20

Mesto

Ime in priimek

Temeljna enota

Teža

Točke

1.

Mihael Kukovec

TE Videm

14.000 g

1

2.

Aleš Sovec

TE G. Radgona

11.900 g

2

3.

Mihael Čuk

TE Videm

4.350 g

3

4.

Ninio  Berden

TE Tišina

900 g

4

Kategorija U – 15

Mesto

Ime in priimek

Temeljna enota

Teža

Točke

1.

Sašo  Sovec

TE G. Radgona

9.100 g

1

2.

Aljaž  Ružič

TE Tišina

4.550 g

2

3.

Enej  Kapun

TE Apače

3.350 g

3

4.

Aljaž  Hecl

TE Videm

0

4

5.

Marko  Lančič

TE Videm

//

5

 

5.        tekma – TE Tišina nedelja 09.07.2017 v Gradišču

Kategorija U – 20

Mesto

Ime in priimek

Temeljna enota

Teža

Točke

1.

Aleš Sovec

TE G. Radgona

13.400 g

1

2.

Ninio  Berden

TE Tišina

11.130 g

2

3.

Mihael Čuk

TE Videm

6.650 g

3

4.

Mihael Kukovec

TE Videm

1.400 g

4

Kategorija U – 15

Mesto

Ime in priimek

Temeljna enota

Teža

Točke

1.

Aljaž  Ružič

TE Tišina

9.550 g

1

2.

Enej  Kapun

TE Apače

8,400 g

2

3.

Sašo  Sovec

TE G. Radgona

6.500 g

3

4.

Aljaž  Hecl

TE Videm

3.900 g

4

5.

Marko  Lančič

TE Videm

//

6

 

Končni vrstni red :

Kategorija U – 20    

Mesto

Ime in priimek

Temeljna enota

Skupaj teža

Točke

Skupaj točke

1.

Mihael Čuk

TE Videm

23.680 g

2

2

1

3

3

11

2.

Mihael Kukovec

TE Videm

21.980 g

1

1

5

1

4

12

3.

Aleš Sovec

TE G. Radgona

34.940 g

5

5

2

2

1

15

4.

Nino  Berden

TE Tišina

12.030 g

5

5

5

4

2

21

Kategorija U – 15

Mesto

Ime in priimek

Temeljna enota

Skupaj teža

Točke

Skupaj točke

1.

Aljaž  Ružič

TE Tišina

24.980 g

5

3

1

2

1

12

2.

Enej  Kapun

TE Apače

17.740 g

3

1

3

3

2

12

3.

Sašo  Sovec

TE G. Radgona

21.820 g

1

6

2

1

3

13

Aljaž  Hecl

TE Videm

7.740 g

2

2

4

4

4

16

5.

Marko  Lančič

TE Videm

800 g

4

6

6

5

6

27

 
TE Apače
TE Radenci
TE Gornja Radgona
TE Tišina
TE Videm