Začetek Liga mladi 2017 Liga mladi 2016

Liga mladi 2016



LIGA MLADIH RIBIČEV RD RADGONA V LETU 2016

 
pokali_u-141.  tekma – TE Videm 30.4.2016 

2.  tekma – TE Radenci 14.5.2016

3.  tekma – TE G. Radgonapokali_u-18 28.5.2016

4.  tekma – TE Apače 18.6.2016

5.  tekma – TE Tišina 03.7.2016

 

 

 

  1. tekma – TE Videm  sobota   30.04.2016   ob   7 30  uri   v Blaguškem jezeru – možno  krmljenje
  2. tekma – TE Radenci  sobota   14.05.2016 ob 7 30  uri v Hrastje Moti  – možno krmljenje
  3. tekma – TE G. Radgona sobota  28.05.2016 ob 7 15 uri v Podgrad  –  krmljenje omejeno 1 kg suhe vabe – krme.
  4. tekma – TE Apače sobota 18.06.2016 ob 7 15 uri v Zgornjem Konjišču – možno krmljenje
  5. tekma – TE Tišina  nedelja   03.07.2017 ob 7 15  uri v Gradišču  – možno krmljenje
  6. TE Gornja Radgona organizira ribiško tekmovanje v Podgradu za  20. Pepijev memorial v sobota dne 11.07.2015 za  U – 14 in U – 18, zbor ob 6  uri začetek ob 7 uri v Podgradu
  7. Državno prvenstvo mladih 09. in 10.10.2016 v Preserju organizator RD Šempeter
  8. Tekmovanje za pokale Alpe – Jadran in Glasilo Ribič 27.08.2016 jezero Pristava organizator Zveza ribiških družin Maribor.

 

1.         tekma – TE Videm  nedelja   30.04.2016  v  Blaguškem jezeru

Kategorija U – 18

Mesto

Ime in priimek

Temeljna enota

Teža

Točke

1.

Mihael Kukovec

TE Videm

6.820 g

1

2.

Mihael Čuk

TE Videm

3.080 g

2

3.

Anže Resnik

TE Videm

2.100 g

3

4.

Aleš  Sovec

TE G. Radgona

//

5

Kategorija U – 14

Mesto

Ime in priimek

Temeljna enota

Teža

Točke

1.

Sašo  Sovec

TE G. Radgona

2.780 g

1

2.

Nino Berden

TE Tišina

1.920 g

2

3.

Enej  Kapun

TE Apače

//

4

2.         tekma – TE Radenci  sobota   14.05.2016 v Hrastje Moti

Kategorija U – 18

Mesto

Ime in priimek

Temeljna enota

Teža

Točke

1.

Mihael Čuk

TE Videm

1.390 g

1

2.

Aleš  Sovec

TE G. Radgona

660 g

2

3.

Anže Resnik

TE Videm

390 g

3

4.

Mihael Kukovec

TE Videm

//

5

Kategorija U – 14

Mesto

Ime in priimek

Temeljna enota

Teža

Točke

1.

Nino Berden

TE Tišina

1.440 g

1

2.

Sašo  Sovec

TE G. Radgona

1.030 g

2

3.

Enej  Kapun

TE Apače

710 g

3

3.         tekma – TE G. Radgona sobota 28.05.2016 v Podgradu

 

Kategorija U – 18

Mesto

Ime in priimek

Temeljna enota

Teža

Točke

1.

Aleš  Sovec

TE G. Radgona

9.900

1

2.

Mihael Kukovec

TE Videm

5.800

2

3.

Anže Resnik

TE Videm

2.400

3

4.

Mihael Čuk

TE Videm

1.000

4

Kategorija U – 14

Mesto

Ime in priimek

Temeljna enota

Teža

Točke

1.

Enej  Kapun

TE Apače

10.400

1

2.

Sašo  Sovec

TE G. Radgona

2.200

2

3.

Nino Berden

TE Tišina

1.800

3

4.         tekma – TE Apače sobota 18.06.2016 v Zgornjem Konjišču 

Kategorija U – 18

Mesto

Ime in priimek

Temeljna enota

Teža

Točke

1.

Mihael Kukovec

TE Videm

12.900

1

2.

Anže Resnik

TE Videm

7.650

2

3.

Aleš  Sovec

TE G. Radgona

4.350

3

4.

Mihael Čuk

TE Videm

4.000

4

Kategorija U – 14

Mesto

Ime in priimek

Temeljna enota

Teža

Točke

1.

Nino Berden

TE Tišina

21.450

1

2.

Sašo  Sovec

TE G. Radgona

14.800

2

3.

Enej  Kapun

TE Apače

13.250

3

 

5.        tekma – TE Tišina nedelja 03.07.2016 v Gradišču

Kategorija U – 18

Mesto

Ime in priimek

Temeljna enota

Teža

Točke

1.

Anže Resnik

TE Videm

8.150

1

2.

Aleš  Sovec

TE G. Radgona

6.000

2

3.

Mihael Čuk

TE Videm

5.750

3

4.

Mihael Kukovec

TE Videm

//

5

Kategorija U – 14

Mesto

Ime in priimek

Temeljna enota

Teža

Točke

1.

Nino Berden

TE Tišina

11.100

1

2.

Sašo  Sovec

TE G. Radgona

7.400

2

3.

Enej  Kapun

TE Apače

7.250

3


Končni vrstni red :

Kategorija U – 18

Mesto

Ime in priimek

Temeljna enota

Skupaj teža

Točke

Skupaj točke

1.

Anže Resnik

TE Videm

20.690 g

3

3

3

2

1

12

2.

Aleš  Sovec

TE G. Radgona

20.910 g

5

2

1

3

2

13

3.

Mihael Kukovec

TE Videm

25.520 g

1

5

2

1

5

14

4.

Mihael Čuk

TE Videm

15.220 g

2

1

4

4

3

14

Kategorija U – 14

Mesto

Ime in priimek

Temeljna enota

Skupaj teža

Točke

Skupaj točke

1.

Nino Berden

TE Tišina

37.710 g

2

1

3

1

1

8

2.

Sašo  Sovec

TE G. Radgona

28.210 g

1

2

2

2

2

9

3.

Enej  Kapun

TE Apače

31.610 g

4

3

1

3

3

14



 
TE Apače
TE Radenci
TE Gornja Radgona
TE Tišina
TE Videm