Začetek Liga mladi 2017 Liga mladi 2015

Liga mladi 2015



LIGA MLADIH RIBIČEV RD RADGONA V LETU 2015

 
pokali_u-141.  tekma – TE Videm  nedelja   03.05.2015   ob   7 30  uri   v Blaguškem jezeru – možno  krmljenje

2.  tekma – TE Radenci  sobota   09.05.2015 ob 7 30  uri v Hrastje Moti  – možno krmljenje

3.  tekma – TE G. Radgona sobota 06.06.2015 ob 7 15 uri v Lisjakovi strugi –  krmljenje omejeno 1 kg suhe vabe – krme.pokali_u-18

4.  tekma – TE Apače sobota 13.06.2015 ob 7 15 uri v Zgornjem Konjišču – možno krmljenje

5.  tekma – TE Tišina  nedelja   05.07.2015 ob 7 15  uri v Gradišču  – možno krmljenje

 

TE Gornja Radgona organizira ribiško tekmovanje v Podgradu za  19. Pepijev memorial v sobota dne 11.07.2015 za  U – 14 in U – 18, zbor ob 6  uri začetek ob 7 uri

1.         tekma – TE Videm  nedelja   03.05.2015  v  Blaguškem jezeru

Kategorija U – 18

Mesto

Ime in priimek

Temeljna enota

Teža

Točke

1.

Mihael Kukovec

TE Videm

940 g

1

2.

Anže Resnik

TE Videm

380 g

2

3

Aleš  Sovec

TE G. Radgona

//

4

Kategorija U – 14

Mesto

Ime in priimek

Temeljna enota

Teža

Točke

1.

Mihael Čuk

TE Videm

200 g

1

2.

Nino Berden

TE Tišina

140 g

2

3.

Dejan  Ploj

TE Apače

120 g

3

4.

Sašo  Sovec

TE G. Radgona

100 g

4

5.

Tilen Šemrl

TE G. Radgona

0 g

5

6.

Enej  Kapun

TE Apače

//

7

2.         tekma – TE Radenci  sobota   09.05.2015 v Hrastje Moti

Kategorija U – 18

Mesto

Ime in priimek

Temeljna enota

Teža

Točke

1.

Anže Resnik

TE Videm

3.160

1

2.

Mihael Kukovec

TE Videm

1.920

2

3.

Aleš  Sovec

TE G. Radgona

440

3

Kategorija U – 14

Mesto

Ime in priimek

Temeljna enota

Teža

Točke

1.

Mihael Čuk

TE Videm

500

1

2.

Sašo  Sovec

TE G. Radgona

300

2

3.

Dejan  Ploj

TE Apače

260

3

4.

Nino Berden

TE Tišina

220

4

5.

Tilen Šemrl

TE G. Radgona

//

7

6.

Enej  Kapun

TE Apače

//

7

 

3.         tekma – TE G. Radgona sobota 06.06.2015 v Lisjakova struga

 

Kategorija U – 18

Mesto

Ime in priimek

Temeljna enota

Teža

Točke

1.

Anže Resnik

TE Videm

5.650

1

2.

Aleš  Sovec

TE G. Radgona

810

2

3.

Mihael Kukovec

TE Videm

//

4

Kategorija U – 14

Mesto

Ime in priimek

Temeljna enota

Teža

Točke

1.

Tilen Šemrl

TE G. Radgona

1.350

1

2.

Enej  Kapun

TE Apače

920

2

3.

Nino Berden

TE Tišina

790

3

4.

Sašo  Sovec

TE G. Radgona

590

4

5.

Mihael Čuk

TE Videm

540

5

6.

Dejan  Ploj

TE Apače

430

6

 

4.         tekma – TE Apače sobota 13.06.2015 v Zgornjem Konjišču

 

Kategorija U – 18

Mesto

Ime in priimek

Temeljna enota

Teža

Točke

1.

Anže Resnik

TE Videm

11.000

1

2.

Mihael Kukovec

TE Videm

//

4

3.

Aleš  Sovec

TE G. Radgona

//

4

Kategorija U – 14

Mesto

Ime in priimek

Temeljna enota

Teža

Točke

1.

Mihael Čuk

TE Videm

40.650

1

2.

Enej  Kapun

TE Apače

19.100

2

3.

Nino Berden

TE Tišina

11.750

3

4.

Dejan  Ploj

TE Apače

7.250

4

5.

Sašo  Sovec

TE G. Radgona

2.850

5

6.

Tilen Šemrl

TE G. Radgona

//

7

 

5.        tekma – TE Tišina nedelja 05.07.2015 v Gradišču

Kategorija U – 18

Mesto

Ime in priimek

Temeljna enota

Teža

Točke

1.

Anže Resnik

TE Videm

6.950

1

2.

Mihael Kukovec

TE Videm

6.750

2

3.

Aleš  Sovec

TE G. Radgona

150

3

Kategorija U – 14

Mesto

Ime in priimek

Temeljna enota

Teža

Točke

1.

Nino Berden

TE Tišina

7.200

1

2.

Sašo  Sovec

TE G. Radgona

3.600

2

3.

Mihael Čuk

TE Videm

1.250

3

4.

Enej  Kapun

TE Apače

250

4

5.

Dejan  Ploj

TE  Apače

//

7

6.

Tilen Šemrl

TE G. Radgona

//

7

 

 

Končni vrstni red :

Kategorija U – 18

Mesto

Ime in priimek

Temeljna enota

Skupaj teža

Točke

Skupaj točke

1.

Anže Resnik

TE Videm

27.140

2

1

1

1

1

6

2.

Mihael Kukovec

TE Videm

9.610

1

2

4

4

2

12

3.

Aleš  Sovec

TE G. Radgona

1.400

4

3

2

4

3

16

Kategorija U – 14

Mesto

Ime in priimek

Temeljna enota

Skupaj teža

Točke

Skupaj točke

1.

Mihael Čuk

TE Videm

43.140

1

1

5

1

3

11

2.

Nino Berden

TE Tišina

20.120

2

4

3

3

1

13

3.

Sašo  Sovec

TE G. Radgona

7.440

4

2

4

5

2

17

4.

Enej  Kapun

TE Apače

20.270

7

7

2

2

4

22

5.

Dejan  Ploj

TE Apače

8.040

3

3

6

4

23

6.

Tilen Šemrl

TE G. Radgona

1.350

5

7

1

7

27

 

 
TE Apače
TE Radenci
TE Gornja Radgona
TE Tišina
TE Videm