Začetek Liga mladi 2017 Liga mladi 2014

Liga mladi 2014



LIGA MLADIH RIBIČEV RD RADGONA V LETU 2014


V  letu 2014 se že četrtič organizira liga mladih na nivoju RD Radgona in to v vsaki TE po ena tekma in sicer  po predlaganem razporedu :
 

LIGA MLADIH RD Radgona 2014

1. tekma – TE Videm  nedelja   04.05.2014   ob   7 30  uri   v Blaguškem jezeru – možno  krmljenje
2. tekma – TE Radenci  sobota   10.05.2014 ob 715  uri v Hrastje Moti  – možno krmljenje
3. tekma – TE G. Radgona sobota  07.06.2014 ob 7 15 uri v Podgradu – brez krmljenja
4. tekma – TE Apače sobota 14.06.2014 ob 7 15 uri v Zgornjem Konjišču – možno krmljenje
5. tekma – TE Tišina  nedelja   13.07.2014 ob 7 15  uri v Gradišču  – možno krmljenje

TE Gornja Radgona organizira ribiško tekmovanje v Podgradu za  17. Pepijev memorial v sobota dne 12.07.2014 za  U – 14 in U – 18, zbor ob 7 15 uri začetek ob 8 uri
Tekmovanja – srečanja bodo za vsako kategorijo posebej U – 14 in U – 18, kjer se bodo podeljevale dnevne nagrade ( medalje ali pokali ) ter praktične nagrade katere bodo zagotovili UO TE RD Radgona.
Na koncu pa bo do podeljeni pokali za skupnega zmagovalca ( prva tri mesta ) RD Radgona za obe kategoriji U – 14 in U – 18.
Tekmovalo se bo po Pravilniku lova rib s plovcem. Skupni rezultat posameznikov ( v kategorijah ) na koncu niza tekem je seštevek negativnih točk. Posameznik z najmanjšim seštevkom številom točk bo zmagovalec.
Dobro bo, da se udeležite vseh tekem, če hočete biti skupni zmagovalec, kajti za nesodelovanje na tekmah so dodatne negativne točke.

Lanskoletni prvi trije

Mihael

Nino

Aljaz

 

 

 

 

 

Na prvi tekmi v nedeljo 4.maja je na Blaguškem jezeru sodelovalo sedem ribičev kateri so skupno ulovili 6,56 kg rib.

Rezultati


1.         tekma – TE Videm  nedelja   04.05.2014  v  Blaguškem jezeru

Kategorija U – 18

Mesto

Ime in priimek

Temeljna enota

Teža

Točke

1.

Mihael Kukovec

TE Videm

2.500 g

1

2.

Boštjan Petek

TE Apače

980 g

2

3.

Anže Resnik

TE Videm

760 g

3

4.

Aleš  Sovec

TE G. Radgona

//

5

Kategorija U – 14

Mesto

Ime in priimek

Temeljna enota

Teža

Točke

1.

Tilen Šemrl

TE G. Radgona

820 g

1

2.

Mihael Čuk

TE G. Radgona

600 g

2

3.

Žan Horvat

TE G. Radgona

500 g

3

4.

Nino Berden

TE Tišina

400 g

4

5.

Sašo  Sovec

TE G. Radgona

//

7

6.

Niko Čeh

TE G. Radgona

//

7

2.         tekma – TE Radenci  sobota   10.05.2014 v Hrastje Moti

Kategorija U – 18

Mesto

Ime in priimek

Temeljna enota

Teža

Točke

1.

Anže Resnik

TE Videm

1.880 g

1

2.

Boštjan Petek

TE Apače

460 g

2

3.

Aleš  Sovec

TE G. Radgona

380 g

3

4.

Mihael Kukovec

TE Videm

//

5

Kategorija U – 14

Mesto

Ime in priimek

Temeljna enota

Teža

Točke

1.

Nino Berden

TE Tišina

440 g

1

2.

Sašo  Sovec

TE G. Radgona

340 g

2

3.

Mihael Čuk

TE G. Radgona

//

7

4.

Žan Horvat

TE G. Radgona

//

7

5.

Tilen Šemrl

TE G. Radgona

//

7

6

Niko Čeh

TE G. Radgona

//

7

 

3.         tekma – TE G. Radgona sobota 07.06.2014 v Podgradu

 

Kategorija U – 18

Mesto

Ime in priimek

Temeljna enota

Teža

Točke

1.

Boštjan Petek

TE Apače

6.580 g

1

2.

Mihael Kukovec

TE Videm

5.880 g

2

3.

Aleš  Sovec

TE G. Radgona

2.300 g

3

4.

Anže Resnik

TE Videm

920 g

4

Kategorija U – 14

Mesto

Ime in priimek

Temeljna enota

Teža

Točke

1.

Mihael Čuk

TE G. Radgona

10.300 g

1

2.

Niko Čeh

TE G. Radgona

2.660 g

2

3.

Sašo  Sovec

TE G. Radgona

1.320 g

3

4.

Nino Berden

TE Tišina

1.040 g

4

5.

Tilen Šemrl

TE G. Radgona

1.020 g

5

6.

Žan Horvat

TE G. Radgona

860 g

6

 

4.         tekma – TE Apače sobota 14.06.2014 v Zgornjem Konjišču

 

Kategorija U – 18

Mesto

Ime in priimek

Temeljna enota

Teža

Točke

1.

Anže Resnik

TE Videm

4.200 g

1

2.

Mihael Kukovec

TE Videm

2.750 g

2

3.

Boštjan Petek

TE Apače

1.150 g

3

4.

Aleš  Sovec

TE G. Radgona

//

5

Kategorija U – 14

Mesto

Ime in priimek

Temeljna enota

Teža

Točke

1.

Sašo  Sovec

TE G. Radgona

2.050 g

1

2.

Tilen Šemrl

TE G. Radgona

900 g

2

3.

Nino Berden

TE Tišina

880 g

3

4.

Mihael Čuk

TE G. Radgona

550 g

4

5.

Niko Čeh

TE G. Radgona

//

7

6.

Žan Horvat

TE G. Radgona

//

7

 

5.        tekma – TE Tišina nedelja 13.07.2014 v Gradišču

Kategorija U – 18

Mesto

Ime in priimek

Temeljna enota

Teža

Točke

1.

Anže Resnik

TE Videm

23.200 g

1

2.

Boštjan Petek

TE Apače

17.800 g

2

3.

Mihael Kukovec

TE Videm

6.900 g

3

4.

Aleš  Sovec

TE G. Radgona

//

5

Kategorija U – 14

Mesto

Ime in priimek

Temeljna enota

Teža

Točke

1.

Sašo  Sovec

TE G. Radgona

650 g

3

2.

Nino Berden

TE Tišina

15.280 g

1

3.

Mihael Čuk

TE G. Radgona

3.000 g

2

4.

Tilen Šemrl

TE G. Radgona

350 g

4

5.

Niko Čeh

TE G. Radgona

//

6,5

6.

Žan Horvat

TE G. Radgona

//

6,5

 

 

Končni vrstni red :

Kategorija U – 18

Mesto

Ime in priimek

Temeljna enota

Teža

Točke

1.

Anže Resnik

TE Videm

30.960 g

10

2.

Boštjan Petek

TE Apače

26.970 g

10

3.

Mihael Kukovec

TE Videm

18.030 g

13

4.

Aleš  Sovec

TE G. Radgona

2.680 g

21

Kategorija U – 14

Mesto

Ime in priimek

Temeljna enota

Teža

Točke

1.

Nino Berden

TE Tišina

18.040 g

13

2.

Mihael Čuk

TE G. Radgona

14.450 g

16

3.

Sašo  Sovec

TE G. Radgona

4.340 g

16

4.

Tilen Šemrl

TE G. Radgona

3.090 g

19

5.

Niko Čeh

TE G. Radgona

2.660 g

29,5

6.

Žan Horvat

TE G. Radgona

1.360 g

29,5

 
TE Apače
TE Radenci
TE Gornja Radgona
TE Tišina
TE Videm