Začetek Liga mladi 2017 Liga mladi 2013

Liga mladi 2013



LIGA MLADIH RIBIČEV RD RADGONA V LETU 2013


V  letu 2013 se že tretjič organizira liga mladih na nivoju RD Radgona in to v vsaki TE po ena tekma in sicer  po predlaganem razporedu :
 

LIGA MLADIH RD Radgona 2013

1. tekma – TE Radenci 11.05.2013 ob 715 uri v Hrastje Moti – krmljenje

2. tekma – TE Videm 18.05.2013 ob 7 15 uri v Blaguškem jezeru – krmljenje

3. tekma – TE G. Radgona 01.06.2013 ob 7 15 uri v Podgradu – brez krmljenja

4. tekma – TE Apače 22.06.2013 ob 7 uri v Zgornjem Konjišču – krmljenje

5. tekma – TE Tišina 31.08.2013 ob 7 15 uri v Gradišču – krmljenje,po tekmovanju razglasitev ter podelitev priznanj in nagrad.

V ligi se tekmuje se po pravilniku o tekmovanju v lovu rib s plovcem.

Skupni rezultat posameznikov na koncu niza tekem je seštevek negativnih točk. Posameznik z najmanjšim seštevkom negativnih točk je zmagovalec. Zato je dobro, da se udeležite vseh tekem,kajti za izostanke so dodatne negativne točke.

Zbori so navedeni v razporedu. Prijave se začnejo zbirati ob teh urah,nato sledi žrebanje startnih številk in odhod na tekmovalna mesta. Vsa tekmovanja bi se pričela ob 8 30 uri in končala 11 30 uri.

Rezultati prve tekme Lige mladih v Hrastje Moti

Št.

Ime in priimek

Teža

Točke

Temeljna enota

1.

Taj  CIGULA  KAUČIČ

1.260 g

1

G. Radgona

2.

Mihael  KUKOVEC

840 g

2

Videm

3.

Nino  BERDEN

500 g

3

Tišina

4.

Aljaž  HERCOG

420 g

4

G. Radgona

5.

Aleš  SOVEC

360 g

5,5

G. Radgona

6.

Tilen  ŠEMRL

360 g

5,5

G. Radgona

7.

Anže   RESNIK

300 g

7

G. Radgona

8.

Alen  GRAJFONER

280 g

8

Apače

9.

 Sašo  SOVEC

 //

 10,5

G. Radgona

10.

 Mihael  ČUK

 //

 10,5

G. Radgona 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Rezultati druge tekme Lige mladih na Blaguškem jezeru
 

Št.

Ime in priimek

Teža

Točke

Temeljna enota

1.

Nino  BERDEN

7.980 g

1

Tišina

2.

Mihael  KUKOVEC

4.460 g

2

Videm

3.

Anže   RESNIK

3.920 g

3

G. Radgona

4.

Aljaž  HERCOG

3.100 g

4

G. Radgona

5.

Aleš  SOVEC

2.040 g

5,5

G. Radgona

6.

Sašo  SOVEC

2.040 g

5,5

G. Radgona

7.

Mihael  ČUK

1.600 g

7

G. Radgona

8.

Tilen  ŠEMRL

   700 g

8

G. Radgona

9.

Taj  CIGULA  KAUČIČ

//

10,5

G. Radgona

10.

Alen  GRAJFONER

//

10,5

Apače

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Rezultati tretje tekme Lige mladih v Podgradu 

 

Št.

Ime in priimek

Teža

Točke

Temeljna enota

1.

Aleš  SOVEC

4.620 g

1

G. Radgona

2.

Anže   RESNIK

2.720 g

2

G. Radgona

3.

Taj  CIGULA  KAUČIČ

2.140 g

3

G. Radgona

4.

Mihael  KUKOVEC

1.640 g

4

Videm

5.

Mihael  ČUK

1.300 g

5

G. Radgona

6.

Aljaž  HERCOG

1.240 g

6

G. Radgona

7.

Sašo  SOVEC

1.040 g

7

G. Radgona

8.

Nino  BERDEN

0

8,5

Tišina

9.

Tilen  ŠEMRL

0

8,5

G. Radgona

10.

Alen  GRAJFONER

//

11

Apače

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Rezultati četrte tekme lige mladih v TZg. Konjišču
 
 

Mesto

Ime in priimek

Teža

Točke

Temeljna enota

1.

Nino  BERDEN

6.200 g

1

Tišina

2.

Mihael  KUKOVEC

2.200 g

2,5

Videm

3.

Taj  CIGULA  KAUČIČ

2.200 g

2,5

G. Radgona

4.

Aljaž  HERCOG

1.650 g

4

G. Radgona

5.

Sašo  SOVEC

1.250 g

5

G. Radgona

6.

Aleš  SOVEC

850 g

6

G. Radgona

7.

Tilen  ŠEMRL

820 g

7

G. Radgona

8.

Anže   RESNIK

800 g

8

G. Radgona

9.

Mihael  ČUK

0

10,5

G. Radgona

10.

Alen  GRAJFONER

0

10,5

Apače

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Rezultati pete tekme v Gradišču
 
 

Mesto

Ime in priimek

Teža

Točke

Temeljna enota

1.

Mihael  ČUK

8.800 g

1

G. Radgona

2.

Nino  BERDEN

4.900 g

2

Tišina

3.

Mihael  KUKOVEC

4.650 g

3

Videm

4.

Aljaž  HERCOG

3.500 g

4

G. Radgona

5.

Anže   RESNIK

3.450 g

5

G. Radgona

6.

Taj  CIGULA  KAUČIČ

2.300 g

6

G. Radgona

7.

Sašo  SOVEC

1.900 g

7

G. Radgona

8.

Aleš  SOVEC

1.500 g

8

G. Radgona

9.

Tilen  ŠEMRL

1.250 g

9

G. Radgona

10.

Alen  GRAJFONER

//

11

Apače

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Končni vrstni red
 
 

Mesto

Ime in priimek

Teža

Točke

Temeljna enota

1.

Mihael  KUKOVEC

13.790 g

13,5

Videm

2.

Nino  BERDEN

19.500 g

15,5

Tišina

3.

Aljaž  HERCOG

11.310 g

22

G. Radgona

4.

Taj  CIGULA  KAUČIČ

7.900 g

23

G. Radgona

5.

Anže   RESNIK

11.190 g

25

G. Radgona

6.

Aleš  SOVEC

9.370 g

26

G. Radgona

7.

Mihael  ČUK

11.700 g

34

G. Radgona

8.

Sašo  SOVEC

6.230 g

35

G. Radgona

9.

Tilen  ŠEMRL

3.130 g

38

G. Radgona

10.

Alen  GRAJFONER

280 g

51

Apače

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
TE Apače
TE Radenci
TE Gornja Radgona
TE Tišina
TE Videm