Začetek Liga mladi 2017 Liga mladi 2012

Liga mladi 2012



LIGA MLADIH RIBIČEV RD RADGONA V LETU 2012


V  letu 2012 se že drugič organizira liga mladih na nivoju RD Radgona in to v vsaki TE po ena tekma in sicer  po predlaganem razporedu :
 

LIGA MLADIH  2012  RD Radgona  U - 14  :

  1. tekma – TE Videm                       12.05.2012 ob 7 15  uri v Blaguškem jezeru – krmljenje
  1. tekma – TE Tišina                       26.05.2012 ob 7 15  uri v Gradišču  – krmljenje
  1. tekma – TE Apače                       16.06.2012 ob 7  uri v Zgornjem Konjišču  – krmljenje
  1. tekma – TE radenci                      30.06.2012 ob 7  uri v Hrastje Moti – krmljenje
  1. tekma – TE G. Radgona            02.09.2012 ob 7 15 uri v Podgradu  – BREZ KRMLJENJA, po tekmovanju razglasitev ter podelitev priznanj in nagrad.
 

Tekmuje se po pravilniku o tekmovanju v lovu rib s plovcem.
Skupni rezultat posameznikov na koncu niza tekem je seštevek negativnih točk. Posameznik z najmanjšim seštevkom negativnih točk je zmagovalec.

Zbori so navedeni v razporedu. Prijave se začnejo zbirati ob teh urah,nato sledi žrebanje startnih številk in odhod na tekmovalna mesta. Vsa tekmovanja bi se pričela ob  8 30 uri in končala  11 30 uri.

Rezultati prve tekme Lige na Blaguškem jezeru 12.maja 2012

Št.

Ime in priimek

Teža

Točke

Temeljna enota

1.

Aleš Sovec

1.680 g

1

Gornja Radgona

2.

Tilen Šemrl

1.420 g

2

Gornja Radgona

3.

Aljaž Hanžel

1.400 g

3

Gornja Radgona

4.

Anže Resnik

1.390 g

4

Gornja Radgona

5.

Alen Grajfoner

1.340 g

5

Apače

6.

Aljaž Hercog

820 g

6

Gornja Radgona

7.

Niko Čeh

590 g

7

Gornja Radgona

8.

Taj Cigula Kaučič

540 g

8

Gornja Radgona

9.

Mihael Kukovec

215 g

9

Videm

10.

Ana Maria Poll

// 

13 

 Tišina

11.

Denis Perkič

// 

13

 Tišina

 

 

 

 

 

 

 

 

Rezultati druge tekme v Gradišču 26.maja 2012

 

Št.

Ime in priimek

Teža

Točke

Temeljna enota

1.

Denis Perkič

10.050 g

1

Tišina

2.

Taj Cigula Kaučič

8.550 g

2

Gornja Radgona

3.

Ana Maria  Poll

5.250 g

3

Tišina

4.

Alen Grajfoner

4.850 g

4

Apače

5.

Anže Resnik

2.900 g

5

Gornja Radgona

6.

Mihael Kukovec

2.600 g

6

Videm

7.

Tilen Šemrl

1.300 g

7,5

Gornja Radgona

8.

Aljaž Hercog

1.300 g

7,5

Gornja Radgona

9.

Aljaž Hanžel

1.000 g

9

Gornja Radgona

10.

Aleš Sovec

200 g

10

Gornja Radgona

11.

Niko Čeh

//

13

Gornja Radgona

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Rezultati tretje tekme v Zgornjem Konjišču16.junija 2012
 

Št.

Ime in priimek

Teža

Točke

Temeljna enota

1.

Denis Perkič

6.200 g

1

Tišina

2.

Ana Maria  Poll

5.000 g

2

Tišina

3.

Niko Čeh

3.320 g

3

Gornja Radgona

4.

Taj Cigula Kaučič

1.040 g

4

Gornja Radgona

5.

Alen Grajfoner

920 g

5,5

Apače

6.

Anže Resnik

920 g

5,5

Gornja Radgona

7.

Aleš Sovec

640 g

7

Gornja Radgona

8.

Aljaž Hercog

88

8

Gornja Radgona

9.

Mihael Kukovec

10

9

Videm

10.

Aljaž Hanžel

0

10,5

Gornja Radgona

11.

Sašo Sovec

0

10,5

Gornja Radgona

12.

Tilen Šemrl

0

13

Gornja Radgona

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Rezultati četrte tekme v Hrastje Moti 30.junija 2012
 
 

Št.

Ime in priimek

Teža

Točke

Temeljna enota

1.

Ana Maria  Poll

2.960 g

1

Tišina

2.

Anže Resnik

2.280 g

2

Gornja Radgona

3.

Alen Grajfoner

380 g

3

Apače

4.

Mihael Kukovec

320 g

4

Videm

5.

Taj Cigula Kaučič

280 g

5

Gornja Radgona

6.

Aljaž Hanžel

200 g

6

Gornja Radgona

7.

Niko Čeh

20 g

7

Gornja Radgona

8.

Denis Perkič

0

8,5

Tišina

9.

Sašo Sovec

0

8,5

Gornja Radgona

10.

Tilen Šemrl

0

8,5

Gornja Radgona

11.

Aleš Sovec

0

8,5

Gornja Radgona

12.

Aljaž Hercog

//

13

Gornja Radgona

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Rezultati pete tekme v Podgradu 02.septembra 2012
 
 

Št.

Ime in priimek

Teža

Točke

Temeljna enota

1.

Denis Perkič

10.620 g

1

Tišina

2.

Taj Cigula Kaučič

2.860 g

2

Gornja Radgona

3.

Alen Grajfoner

1.760 g

3

Apače

4.

Sašo Sovec

1.600 g

4

Gornja Radgona

5.

Mihael Kukovec

1.560 g

5

Videm

6.

Niko Čeh

1.540 g

6

Gornja Radgona

7.

Aljaž Herzog

1.280 g

7

Gornja Radgona

8.

Aleš Sovec

1.260 g

8

Gornja Radgona

9.

Ana Maria  Poll

1.060 g

9

Tišina

10.

Anže Resnik

1.000 g

10

Gornja Radgona

11.

Tilen Šemrl

960 g

11

Gornja Radgona

12.

Aljaž Hanžel

0

12

Gornja Radgona

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Končni skupni  vrstni red
 
 
 

Št.

Ime in priimek

Teža

Točke

Temeljna enota

1.

Alen Grajfoner

9.250 g

20,5

Apače

2.

Taj Cigula Kaučič

13.270 g

21

Gornja Radgona

3.

Denis Perkič

26.930 g

24,5

Tišina

4.

Anže Resnik

8.490 g

26,5

Gornja Radgona

5.

Ana Maria Poll

14.270 g

28

Tišina

6.

Mihael Kukovec

4.705 g

33

Videm

7.

Aleš Sovec

3.780 g

34,5

Gornja Radgona

8.

Niko Čeh

5.470 g

36

Gornja Radgona

9.

Aljaž Hanžel

2.600 g

40,5

Gornja Radgona

10.

Aljaž Hercog

3.488 g

41,5

Gornja Radgona

11.

Tilen Šemrl

3.380 g

42

Gornja Radgona

12.

Sašo  Sovec

1.600 g

49

Gornja Radgona

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
PRIREDITVE ZA MLADE RIBIČE V

TEMELJNIH ENOTAH RD RADGONA  U – 14 in U - 18

TE Videm organizira ribiško tekmovanje na Jamni  dne 06.05.2012  U – 14 in U - 18

TE Tišina organizira ribiško tekmovanje v Gradišču  dne 15.07.2012  U – 14 in U – 18

TE Gornja Radgona organizira ribiško tekmovanje v Podgradu  dne 14.07.2012  U – 14 in U – 18 16. Pepijev memorial

TE Gornja Radgona organizira ribiško tekmovanje v Podgradu U – 14 in U – 18  dne 18.08.2012,zbiranje prijav od 7.ure naprej,začetek ob 8.uri  

Vlado

 
TE Apače
TE Radenci
TE Gornja Radgona
TE Tišina
TE Videm