Začetek Liga mladi 2017 Liga mladi 2011

Liga mladi 2011



LIGA MLADIH RIBIČEV RD RADGONA V LETU 2011


Za leto 2011 se prvič organizira liga mladih na nivoju RD Radgona in to v vsaki TE po ena tekma in sicer  po predlaganem razporedu :

1. tekma – TE Apače           14.05.2011 ob 7 15 uri v Zgornjem Konjišču – KRMLJENJE

2. tekma – TE G. Radgona  21.05.2011 ob 7 15 uri v Podgradu – BREZ KRMLJENJA

3. tekma – TE Tišina            04.06.2011 ob 7 15 uri v Gradišču

4. tekma – TE Videm           02.07.2011 ob 7  uri v Blaguškem jezeru

5. tekma – TE Radenci        03.09.2011 ob 7  uri v Hrastje Moti, po tekmovanju razglasitev ter podelitev priznanj in nagrad.

Tekmuje se po pravilniku o tekmovanju v lovu rib s plovcem.
Skupni rezultat posameznikov na koncu niza tekem je seštevek negativnih točk. Posameznik z najmanjšim seštevkom negativnih točk je zmagovalec.

Zbori so navedeni v razporedu. Prijave se začnejo zbirati ob teh urah,nato sledi žrebanje startnih številk in odhod na tekmovalna mesta. Vsa tekmovanja bi se pričela ob  8 30 uri in končala  11 30 uri.

Rezultati prve tekme 14.maja 2011 v Zgornjem Konjišču

Mesto

Ime in priimek

Teža

Temeljna enota

1.

Tilen  Šemrl

4.050 g

G.Radgona

2.

Ana Maria  Pool

2.700 g

Tišina

3.

Boštjan  Petek

2.000 g

Apače

4.

Niko  Čeh

1.800 g

G.Radgona

5.

Denis  Perkič

1.400 g

Tišina

6.

Aljaš  Herzog

1.100 g

G.Radgona

7.

Aleš  Sovec

   500 g

G.Radgona

8.

Alen  Grajfoner

   400 g

Apače

9.

Aljaš  Hanžel

   350 g

G.Radgona

10.

Sašo  Sovec

   250 g

G.Radgona

11.

Luka  Žurman

        0

Apače

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
   
 
 
 
 
Rezultati druge tekme 21. maja 2011 v Podgradu
 
 

Mesto

Ime in priimek

Teža

Temeljna enota

1.

Tilen  Šemrl

6.220 g

G.Radgona

2.

Boštjan  Petek

3.500 g

Apače

3.

Denis  Perkič

2.700 g

Tišina

4.

Luka  Žurman

 2.520 g

Apače

5.

Aljaš  Herzog

2.060 g

G.Radgona

6.

Aleš  Sovec

1.920 g

G.Radgona

7.

Niko  Čeh

1.790 g

G.Radgona

8.

Sašo  Sovec

1.140 g

G.Radgona

9.

Ana Maria  Pool

1.080 g

Tišina

9.

Tomi  Perša

1.080 g

Radenci

10.

Mihael  Kukovec

   880 g

Videm

11.

Alen  Grajfoner

   800 g

Apače

12.

Miha  Belna

              0

G.Radgona

13.

Aljoša  Lopert

              0

Tišina

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Rezultati tretju tekme 04. junija 2011 v Gradišču

Mesto

Ime in priimek

Teža

Točke

Temeljna enota

1.

Denis  Perkič

9100 g

1

Tišina

2.

Boštjan  Petek

6800 g

2

Apače

3.

Aljaš  Herzog

2650 g

3

G.Radgona

4.

Ana Maria  Pool

2250 g

4

Tišina

5.

Tilen  Šemrl

1960 g

5

G.Radgona

6.

Mihael  Kukovec

1950 g

6

Videm

7.

Niko  Čeh

1350 g

7

G.Radgona

8.

Sašo  Sovec

1050 g

8,5

G.Radgona

8.

Alen  Grajfoner

1050 g

8,5

Apače

10.

Aleš  Sovec

950 g

10

G.Radgona

Luka  Žurman

20

Apače

Tomi  Perša

0

20

Radenci

Miha  Belna

0

20

G.Radgona

Aljoša  Lopert

0

20

Tišina

Aljaž Hanžel 0 20 G. Radgona

 

 

 

 

 
 
 
 
 

 

 

 
 
 
Rezultati četrte tekme 02. julija 2011 na Blaguškem jezeru
 

Mesto

Ime in priimek

Teža

Točke

Temeljna enota

1.

Boštjan  Petek

1.960  g

1

Apače

2.

Mihael  Kukovec

1.280  g

2

Videm

3.

Aleš  Sovec

1.160  g

3

G.Radgona

4.

Ana Maria  Pool

1.120  g

4

Tišina

5.

Aljaš  Hanžel

1.040  g

5

G.Radgona

6.

Sašo  Sovec

600  g

6

G.Radgona

7.

Tilen  Šemrl

440  g

7

G.Radgona

8.

Niko  Čeh

400  g

8

G.Radgona

9.

Aljaš  Herzog

0

10,5

G.Radgona

9.

Alen  Grajfoner

0

10,5

Apače

Luka  Žurman

20

Apače

Tomi  Perša

20

Radenci

Miha  Belna

20

G.Radgona

Aljoša  Lopert

20

Tišina

Denis  Perkič

20

Tišina

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Rezultati pete tekme 03.septembra 2011 v Hrastje Moti
 
 

Mesto

Ime in priimek

Teža

Točke

Temeljna enota

1

Aleš  Sovec

9.720  g

1

G.Radgona

2

Boštjan  Petek

2.770  g

2

Apače

3

Mihael  Kukovec

2.480  g

3

Videm

4

Sašo  Sovec

1.940  g

4

G.Radgona

5

Niko  Čeh

1.880  g

5

G.Radgona

6

Alen  Grajfoner

1.280  g

6

Apače

7

Tilen  Šemrl

1.200  g

7,5

G.Radgona

7

Aljaš  Herzog

1.200  g

7,5

G.Radgona

9

Ana Maria  Pool

1.020  g

9

Tišina

Aljaš  Hanžel

20

G.Radgona

Luka  Žurman

20

Apače

Tomi  Perša

20

Radenci

Miha  Belna

20

G.Radgona

Aljoša  Lopert

20

Tišina

Denis  Perkič

20

Tišina

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Skupni rezultat ( vrstni red po negativnih točkah )
 

Mesto

Ime in priimek

Točke

Teža

Temeljna enota

1.

Boštjan  Petek

10

17.030  g

Apače

2.

Tilen  Šemrl

21,5

13.860  g

G.Radgona

3.

Aleš  Sovec

27

14.250  g

G.Radgona

4.

Ana Maria  Pool

28,5

8.170  g

Tišina

5.

Niko  Čeh

31

7.220  g

G.Radgona

5.

Aljaš  Herzog

32

7.010  g

G.Radgona

7.

Sašo  Sovec

36,5

4.980  g

G.Radgona

8.

Mihael  Kukovec

42

6.590  g

Videm

9.

Alen  Grajfoner

45

3.530  g

Apače

9.

Denis  Perkič

49

11.800 g

Tišina

11.

Aljaš  Hanžel

74

1.390 g

G.Radgona

12.

Luka  Žurman

75

2.520 g

Apače

13.

Tomi  Perša

89,5

1.080 g

Radenci

14.

Aljoša  Lopert

93,5

0

Tišina

14.

Miha  Belna

93,5

0

G.Radgona

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Vlado

 
TE Apače
TE Radenci
TE Gornja Radgona
TE Tišina
TE Videm